Інші запитанняВсі запитання

Як стати членом Вашої кредитної спілки?

   Членом кредитної спілки може стати будь-яка людина, яка зареєстрована та проживає на території м.Миколаєва та Миколаївської області і має повну цивільну дієздатність.

   Для набуття членства у кредитній спілці «Антея» необхідно представити на розгляд Правління такі документи:

1. Копія паспорта (всі сторінки, на яких є будь-які записи);
2. Копія ідентифікаційного номеру;
3. Заява на вступ з анкетою претендента (заповнюється на місці).

   При вступі до кредитної спілки, відповідно до Закону України "Про кредитні спілки" (Розділ ІІІ ст.10 п.5), сплачуються вступний та обов'язковий пайовий внески:

- вступний внесок у розмірі 100 грн.;

- обов'язковий пайовий внесок у розмірі 10 грн.;

- обов'язковий додатковий пайовий внесок у розмірі 10 грн.;

- добровільний додатковий пайовий внесок (за бажанням).

   Всі внески у Спілку забезпечуть формування капіталу для задоволення потреб спілчан. Пайові (обов’язковий та додаткові) - свідчать про пайову участь члена Спілки у формуванні майна та повертаються йому на вимогу (однак, відповідно до Закону України «Про кредитні спілки» повернення обов'язкового пайового внеску означає автоматичне виключення із членів спілки, а отже позбавлення можливості користуватися послугами спілки та перевагами членства).
   Після сплати обов'язкових платежів Ви набуваєте усіх прав члена спілки, а отже можете користуватись усіма її послугами, включаючи отримання кредитів та розміщення заощаджень (внесків), на існуючих в кредитній спілці «Антея», умовах. При цьому незалежно від часу вступу в спілку та суми, наявних у Вас коштів, Ви маєте такі самі умови  як і члени, які вже користуються нашими фінансовими послугами тривалий час.

 

   Якщо у Вас виникли питання, Ви можете пошукати відповіді тут або зателефонувати та знайти нас і ми надамо Вам відповіді на всі запитання.


   Увага!!!
При поданні копій документів обов'язково мати при собі оригінали документів, копії яких подаються! Паспорт вважається недійсним, якщо у ньому немає особистого підпису особи або прострочений термін вклеювання чергової фотокартки (25 та 45 років)! 

Про спілку | Послуги | Найчастіші запитання | Новини | Контакти

© Кредитна спiлка «Антея», всі права захищені

Якщо Ви знайшли помилку, будь-ласка, повідомте нам за адресою antheia@ukr.net

Розробка та підтримка ADS group