Інші запитанняВсі запитання

Що таке кредитна спілка

       Відповідно до Закону України "Про кредитні спілки": Кредитна спілка - це неприбуткова організація, заснована фізичними особами, професійними спілками, їх об'єднаннями на кооперативних засадах з метою задоволення потреб її членів у взаємному кредитуванні та наданні фінансових послуг за рахунок об'єднаних грошових внесків членів кредитної спілки. ( Частина перша статті 1 із змінами, внесеними згідно із Законом N 1096-IV ( 1096-15 ) від 10.07.2003 ). Іншими словами, кредитна спілка  - це специфічна організація фінансової взаємодопомоги громадян, які мають неприбуткову кооперативну основу. Спілка діє на кооперативних засадах з метою соціального захисту своїх членів, які самі створюють можливість для задоволення власних фінансових потреб.

      КС створюється як юридична особа та діє як фінансова установа за ініціативою групи осіб, об’єднаних за певними (територіальними, професійними тощо) ознаками, визначеними цими ж особами у Статуті Спілки та відповідно до законодавства України.

       КС об’єднує виключно фізичних осіб, які є її членами, клієнтами та власниками одночасно. Членами кредитної спілки можуть бути також підприємці (СПД), приватні підприємства та фермерські господарства.   

Про спілку | Послуги | Найчастіші запитання | Новини | Контакти

© Кредитна спiлка «Антея», всі права захищені

Якщо Ви знайшли помилку, будь-ласка, повідомте нам за адресою antheia@ukr.net

Розробка та підтримка ADS group