Інші запитанняВсі запитання

Чим кредитна спілка відрізнається від банку

      Кредитна спілка вигідніше банку, оскільки є неприбутковою організацією та її власні витрати на утримання значно менші. Кредитна спілка не має прихованих відсотків та комісій, які збільшують загальні витрати на отримання кредиту.

     КС надійніше банку, оскільки кредитує тільки своїх членів спілки, які є її власниками, а тому зацікавлені в розвитку спілки. Філософія діяльності спілки передбачає мінімізацію фінансового ризику, що робить кредитну спілку стійкішою за умов постійної мінливості ринку.

     КС доступніше банку, оскільки має менше формальностей та бюрократії. Це пов’язано з тим, що Спілка надає послуги тільки своїм членам, яких вона знає і які зацікавлені в розвитку самої Спілки, бо отримують з цього доходи.

     КС демократичніше банку, оскільки кожен член спілки – власник спілки, який впливає на її кредитну політику. Кожний вкладник кредитної спілки, незалежно від суми вкладу, є її повноправним членом. Кредитна спілка є демократичним інститутом, де керівні органи обираються загальними зборами.

Про спілку | Послуги | Найчастіші запитання | Новини | Контакти

© Кредитна спiлка «Антея», всі права захищені

Якщо Ви знайшли помилку, будь-ласка, повідомте нам за адресою antheia@ukr.net

Розробка та підтримка ADS group