Калькулятор

Заявка на кредит
Річні звіти

Депозитнi програми

Послуги

Ми раді привітати Вас в нашому Інтернет-офісі та вдячні, що Ви завітали!

Кожен, хто бажає вирішити фінансові проблеми або вигідно влаштувати свої заощадження для їх примноження, знайде у нас багато цікавих пропозицій.

Інформація про види фінансових послуг, які надає або може надавати Кредитна спілка "Антея":

1) Залучення фінансових активів із зобов'язанням щодо наступного їх повернення;

2) Надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту.

Положення про фінансові послуги 

з 25.04.2016

З 07.06.2017

з 19.06.2017

3 17.01.2020 У зв’язку із введенням в дію Закону України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав споживачів фінансових послуг” № 122-IX від 20 вересня 2019 року спостережною радою Кредитної спілки “Антея” 17.01.2020 ухвалено рішення про приведення діяльності кредитної спілки до вимог цього Закону у строк до 31 січня 2020 року включно та про припинення надання фінансових послуг з 20.01.2020 до такого приведення діяльності кредитної спілки до вимог цього Закону, окрім виконання діючих договорів про надання фінансових послуг.

   з 24.01.2020

   Розділ  "Кредитні програми" проінформує Вас про діючі кредитні програми. Тут Ви зможете дізнатись, які документи необхідні для отримання кредитів в межах діючих програм та зможете коротко ознайомитись із умовами кредитування. Ви дізнаєтесь як просто та швидко вирішити свої фінансові проблеми за обраною Вами самостійно кредитною програмою.

    Розділ  "Депозитні програми" проінформує Вас про діючі депозитні програми.

   В розділі  "Новини"  Ви знайдете інформацію, яка дасть можливість ознайомитись із останніми змінами у діяльності КС "Антея", а також дізнатись про оновлення та доповнення до кредитних та депозитних програм та іншого.

    У разі виникнення у Вас питань які стосуються роботи нашої Спілки -  у рубриці "Найчастіші запитання" Ви знайдете для себе багато цікавого. В разі, якщо ви не знайдете відповіді на запитання та захочете проконсультуватись переходьте до рубрики "Контакти".

    Як нас знайти, проконсультуватися та стати членом нашої Спілки Ви дізнаєтесь з рубрики "Контакти".

   І, нарешті, Вам не потрібно довго очікувати у черзі, дзвонити та витрачати власний час на заповнення великої кількості різноманітних заяв, достатньо надіслати нам електронну форму "Заявка на кредит" і Ви отримаєте відповідь про нашу подальшу співпрацю.


З повагою до Вас,

КС "Антея"

 

Про спілку | Послуги | Найчастіші запитання | Новини | Контакти

© Кредитна спiлка «Антея», всі права захищені

Якщо Ви знайшли помилку, будь-ласка, повідомте нам за адресою antheia@ukr.net

Розробка та підтримка ADS group